ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 17:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ``KardeşLik``
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KRO

KRO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2010 Pzr 17:14:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Güzel sözler Özercik.Acaba kaç kardeşiz? Öyle bi devirdeyizki kaç kardeş oldugumuzu( dostluk babında) anlamakda çok zorlanıyoruz:))

HarunKdL

HarunKdL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2010 Pzr 18:18:18sohbet oyun linki

Kardeş dediklerim beni sattı,

kardeş dediklerim kız arkadaşları uğrunda beni yanlız bıraktı.

şimdi anlatın bana,7 kızı intihardan kurtardım,en yakın arkadaşlarım uğrunda hır vurdum har savurdum adam dövdüm günah işledim,çoğu kardeşim uğrunda kız arkadaşlarımı kovdum ezdim, defalarca kez hatalarını affettim,gurur yapmadım her hatamda özür diledim...

hayatlar kurtardım,insanları güldürdüm,suçlarını üstlendim,herkeze her insana karşı iyiydim...o insanlar bana geldiklerinde mutlu değillerdi...Onları ben mutlu ettim!....

Mütevazi olmam için çok geç...çünkü tam hayalimdeki insan oldum ama diilmiş giibi yaptım...

Yalandan nefret ettiğim için bana dürüst mert dediler,hiç yaptığım hataları bile kabul ettiler...

ama bana beni sevdiğini söliyen kız bile ben 3 ay uzaklaştıımda 2 kişiyle yattı?

peki nerde bu insanlar !

şimdi bi çoğunuz bana inansalarda inanmasalarda diyecekler demekki onlar kardeşlerin değillermiş!

Bende size dicem,ben bu kurallara uyuyorum demekki ben onların kardeşleriymişim.Peki nasıl oluyor sadece bir tarafın kardeş diğerinin üvey olması ?

Kardeşlik karşılık beklemez ama ben bekliyorum,bu yüzden kötü çocuk Harun var...

bu yüzden yorum yazmadım.benim için artık kardeşlik kavramı diğer aşk ve sevgi gibi duygularının yanına rafa kaldırıldı...

İnsanlara kardeşliği bana kalleşlik yapana kadar yapıyorum...ama bunu kardeşlik olsun die değil öyle olmak istediğim için

Duduq

Duduq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 00:27:49sohbet oyun linki
tebrikler bro güzel yazmışşın eline koluna yüreğine sağlık

xxsinemxx18

xxsinemxx18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 04:51:44sohbet oyun linki

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu manyak yazmıssın yaaaaa bide bana ask siiri yazsan ne olur

SeeYouuHeLL

SeeYouuHeLL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2010 Sal 19:24:48sohbet oyun linki

Çok Teşekkür Ederim ArkadaşLar SağoLun :))

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir